Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Sexy mašle

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Xdarceky.sk

Prišla mi úplne iná mašla, ktorá nezodpovedala tomuto obrázku a čiže objednanému tovaru!

komplikovane viazanie

• , zakúpené v Xdarceky.sk

• Účel splnilo, ako narodeninový darček manželovi a bol veľmi spokojný.
    • Podľa návodu som vôbec nepochopila ako to zaviazať.

Produkt nemá žiadne parametre.

Chceli by ste svojho partnera prekvapiť naozaj šokujúcim darčekom? Nie je nič krajšie, ako darovať mu sama seba. Táto slušivá sexi mašle z Vás urobí dokonalý darček, ktorý ocení každý muž. Mašle je z príjemného materiálu a zakryje len veľmi malú časť, Vášho tela.

1zákazník odporúča produkt

komplikovane viazanie

• , zakúpené v Xdarceky.sk

• Účel splnilo, ako narodeninový darček manželovi a bol veľmi spokojný.
    • Podľa návodu som vôbec nepochopila ako to zaviazať.
  • , zakúpené v Webko.sk

• Konečný efekt je úžasny a milo prekvapil partnera.
    • Od materiálu som očakávala viac myslela som, že je to saténová mašľa no nebola. Viazanie je dosť zložité a keď to urobite presne podľa návodu tak to padá a nechce držať - upevňovanie mohlo byť jednoduchšie a celkovo by mala byť inak prepracovaná.

Nebol pri nej slovenský návod na použitie takže podľa tých malých obrázkov to bolo dosť zložite upevniť. Myslím, že viac by som ju nekúpila no po dlhšom trápení s upevnením splnila svoj účel a bola takým osviežením - či by som ju odporúčila ďalej no opisala by som spôsob upevnenia a keby to dotyčnú neodradilo tak prečo nie.